Вшановуючи пам'ять близьких, збережіть їх частинку в серці ...

Кращі ціни у Львові та області


Види гранітуМаславський граніт на надгробні пам'ятники львів

Маславський граніт

Маславський граніт має нисищений зелений колір з чорними та сірими елементами. Середньозерниста структура граніту. Радіоактивність першого класу що дозволяє використовивати його для зовнішніх та внутрішніх робіт.


Граніт лізник на надгробні пам'ятники львів

Граніт лізник

На сьогоднішній день граніт лізник займає місце в групі самих пристижних гранітів світу. В кар'єрі добувається середньозернистий, біотітовий розово-червоний, червоний граніт. Цей вид граніту не є схильним до кліматичних дій та має високу стійкість до морозу та перепаду температур.


Граніт покостівка на надгробні пам'ятники львів

Граніт покостівка

Граніт покостівка є найбільш популярним гранітом. Граніт є сірого кольору з чорними елементами. Граніт покостівка має високу стійкість до кліматичних дій, високу стійкість до стирання і легкого догляду за поверхнею, має дуже високу стабільність кольору на відмінну від других видів граніту. Граніт покостівка складається з двох головних елементів це кварц та польовий шпат. Часто його використовують для виготовлення елементів памятників, гранітних підвіконь, стільниць та облицювання фасадів.


Граніт габро на надгробні пам'ятники львів

Граніт габро

Граніт габро часто використовується дя виготовлення надгробних пам'ятників. Граніт має чорний колір або темно-зелений. Сам граніт має зернисту структуру. Головними мінералами габра є плагіоклаз та піроксен. Має три види структури - повнокристалічна, рівномірно кристалічна та крупно і середньозерниста. Цей вид граніту добре підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт.


Граніт токівський на надгробні пам'ятники львів

Граніт токівський

Граніт токівський - довговічний і один з найтвердіших гранітів. Використовується цей граніт тільки для зовнішніх робіт тому що має другий клас радіоактивності. Колір граніту червоно-коричневий. Токівський граніт добре полірується і піддається термообробці. Часто граніт застосувається для виготовлення елементів пам'ятника та облицюванні будівель. Популярність на цей граніт росте щороку.


Граніт капустянський на надгробні пам'ятники львів

Граніт капустянський

Граніт капустянський - граніт червоного-чорного кольору. Головною характеристикою цього граніту є його міцність. Граніт витримує 60 градусів морозу і не боїться перепаду температур.


Граніт василівка на надгробні пам'ятники львів

Граніт василівка

Граніт василівка зелено-коричневого кольору. Цей граніт стійкий до кліматичних дій. Широко застосовується для любих зовнішніх робіт, використовується для виготовлення пам'ятників, та незамінний у внутрішніх роботах (підвіконня, сходи, стільниці). Низьке стирання поверхні.


Пам'ятник з граніту у львові

Ціна: 18000 грн

Ціна на пам'ятник вказана із написом, доставкою та монтажем!


Пам'ятник з граніту у львові

Ціна: 30000 грн

Ціна на пам'ятник вказана із написом, доставкою та монтажем!


Пам'ятник з граніту у львові

Ціна: 44000 грн

Ціна на пам'ятник вказана із написом, доставкою та монтажем!